O pickle.sk

Obchod s peknými vecami pickle.sk vznikol preto, aby vám prinášal radosť. NIelen radosť zo samotného nákupu, ale hlavne z pekných vecí, ktoré sa nám páčia a ktoré skutočne stoja za to.

Na pickle.sk vyberáme samé pekné a poctivé veci, ktoré chceme odporúčať ďalej. Bez ohľadu na to, či sa jedná o kvalitné ponožky, tašky, ktoré sami nosíme, alebo oblečenie. Nájdete u nás tie najzaujímavejšie a najoriginálnejšie produkty, ktoré nie sú bežne na Slovensku dostupné. Snažíme sa vyberať značkové a neznačkové veci, ktoré sú kvalitné a stoja za to. Do nášho portfólia patria napríklad ruksaky Herschel Supply, doplnky Icon Brand, náramky Virginstone, ponožky Happy Socks, či hodinky Breda.

Každý náš produkt starostlivo ručne vyberáme a veľmi ochotne sami na sebe testujeme. U nás sa Vám preto nestane, že Vám radosť z nákupu pokazí nízka kvalita alebo škaredý dizajn produktu.

Chceme, aby Vám nakupovanie u nás a naše produkty prinášali kúsok radosti z pekných vecí každý deň.

Obchod pickle.sk pre vás prevádzkuje firma Beehive s.r.o. z Bratislavy.

Orgán dozoru Slovenská obchodná inšpekcia (SOI) Inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj Beehive, s.r.o. – pickle.sk Grosslingova 17 811 09 Bratislava

Odbor technickej kontroly výrobkov a ochrany spotrebiteľa Tel.: 02 58272 172-3 Fax: 02 58272 170 Email: lubica.petiova@soi.sk anna.dubekova@soi.sk

Bankové spojenie: 365.bank
IBAN: SK3165000000003650001738
BIC kód/SWIFT: POBNSKBA
VS: číslo objednávky

Kontaktné údaje:
Obchod pickle.sk prevádzkuje Beehive s.r.o. z Bratislavy. Ak nám chcete niečo napísať – použite mail hello@pickle.sk, alebo využite kontaktný formulár. Ak nás chcete počuť – sme na telefóne 0948 PICKLE (0948 742 553)

[]