Čierny ruksak Herschel Classic

Čierny ruksak Herschel Classic

(1 recenzia zákazníka)

45.95 30.00 s DPH

Najpredávanejší ruksak od Herschel. Stredne veľký čierny ruksak od kanadskej značky Herschel Supply je ideálny ako batoh na denné nosenie. Dostupný vo viacerých farbách.

Skladom už iba 1

Katalógové číslo: 10001-00001 Kategórie: Brands: .
000

PREČO HERSCHEL?

100% Kvalita

Kanadská značka Herschel Supply vie ako vyrábať poriadne ruksaky. Herschel Classic má objem 21L, nájdete tu hlavný úložný priestor a jedno vonkajšie vrecko zapínateľné na zips. Vnútro má typicky svetlo-červenú podšívku.

Pohodlie na maximum

Zapínanie na kvalitný zips. Polstrovaný chrbát aj popruhy. Tie sú naviac nastaviteľné. Ruksak od Herschel dokážete nosiť celý deň.

Detaily, čo potešia

Diabol je v detailoch – predĺžený zips, predné vrecko s kľúčenkou, trvácny materiál, ktorý vydrží aj nešetrné zaobchádzanie.

“Funkčné, dostupné ruksaky s jednoduchým, ale príťažlivým dizajnom. .”

Magazín GQ: Best Stuff of the Year

DOPRAJ SI EŠTE NIEČO PEKNÉ

Čierny ruksak z portfólia kanadských Herschel Supply. Classic k stredne veľkým ruksakom z ponuky Herschel, má objem 21L. Najjednoduchší z ruksakov Herschel. Samozrejmosťou je predné vrecko s kľúčenkou, veľká priehradka pre nosenie 15″ notebooku a svetlo červená podšívka. Zapínanie na kvalitný zips.
Chrbát a popruhy sú polstrované, popruhy aj nastaviteľné.

Rozmery:
• 47cm x 30cm x 15cm, objem 21L

Materiál:
• Farba: Čierna
• 100% polyester

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.43 kg
Rozmery 50 × 29 × 18 cm

Reviews(1)

  1. kvalitný ruksak, ktory potesil. obdarovany netusil co dostane a zevraj som sa trafila a herschel je oblubena znacka. ruksak sa paci – je stylovy, velkost idealna na nosenie a velmi ocenujem pohodlne nosenie.

Add a Review

Add a Review

[]