Náramok sily Lion Element
Sold out
  • Náramok Lion s machovým achátom

Náramok sily Lion Element

11.95€ 6.00€ s DPH

Elegantný náramok z krásnych zelených korálok z polodrahokamov s levou hlavou v striebornej farbe. Ideálny na kombinovanie, napríklad s drevenými Buddha náramkami.

Všetky naše produkty vám pošleme čo najskôr - a to na Slovensko aj do Českej republiky.
Objednávky, ktoré dorazia v pracovný deň do 15:00 sa snažíme vybaviť ešte v ten deň a môžete ich čakať nasledujúci pracovný deň.
Ostatné objednávky vybavíme nasledujúci pracovný deň.
Momentálne nám vybavenie trvá priemerne 2,9 dňa.
Rezervácia na predajni v Bratislave na 4 dni zdarma.

Naša privátna značka neznačkových vecí, ktorým veríme. Či už sú to náramky, ktoré sami vyrábame, alebo doplnky, ktoré sami nosíme - Pick by pickle je presne prečo tento obchod vznikol. Pekné veci za dobrú cenu.

Nie je na sklade

Informácie o dostupnosti
Katalógové číslo: lion-element Kategórie: Brands: .
00

Krásny náramok sily zo zeleného vodného achátu s hlavou leva dlhý asi 18-20cm.

Stredne veľké korálky s priemerom 8 mm, zelený achát so žilami a krásnou štruktúrou s levou hlavou v striebornej farbe. Hodí sa na každú ruku, keďže sa dá prispôsobiť vďaka elastickej šnúrke. Dostupné vo viacerých farbách a kameňoch.

Vodný achát
Osviežuje dušu a umožňuje vnímanie krásy vo všetkom naokolo, je spojený s prírodou, obnovuje rovnováhu. Priťahuje bohatstvo, šťastie, nových priateľov a zabezpečuje dlhovekosť.

Reviews(0)

There are no reviews yet.

Add a Review

Be the first to review “Náramok sily Lion Element”

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.