Spôsoby doručenia a platby

Poštovné a balné
Nemáš rád keď zistíš že poštovné stojí viac ako samotný tovar alebo je zbytočne predražené? Ani my a preto u nás neplatíš za poštovné prehnané sumy – len 1.5€ (niekedy aj zadarmo). Za dobierku si účtujeme navyše 1€. Ak zaplatíš prostredníctvom Internet Bankingu svojej banky, alebo kartou – za dobierku neplatíš. Ak si však objednáš nad 25€ poštovné neplatíš.

Či na dobierku alebo nie, tovar posielame starostlivo zabalený kdekoľvek na Slovensko 1. triedou Slovenskou poštou. Ak nemáš rád Slovenskú poštu, tovar posielame aj kuriérom DHL. Balík tak dostaneš rovno do vlastných rúk a môžeš si dohodnúť doručenie ako ti to najviac vyhovuje. Poštovné s DHL stojí 3€ a doručenie je možné aj v sobotu.

V prípade ak potrebuješ urgentné dodanie zásielky, kontaktuj nás prosím telefonicky pred zadaním objednávky a my ti termín doručenia zásielky potvrdíme.

Osobný odber je možný každý deň od 10:00 do 17:00 na našej predajni na Karadžičovej 57 v Bratislave.

Metódy platby

Na pickle.sk môžeš zaplatiť nasledujúcimi spôsobmi:
1. Dobierka (zaplatíš pri prevzatí tovaru na pošte)
2. Prevodom na účet (platba prevodom na náš účet). Objednávku posielame až po pripísaní platby na účet.
3. Prostredníctvom služby PayPal (ak sa vyskytne chyba, je to kvôli voľbe v pokladni – pri platbe PayPalom treba mať zaškrtnutú inú platbu ako dobierku)
4. Platba platobnou kartou prostredníctvom TrustCard.

Doba dodania
Obvyklá doba doručenia tovaru je 2-3 dní od odoslania objednávky. To platí, ak je tovar skladom. Skladom máme väčšinu našich produktov. Položky, pri ktorých nie je uvedené „NA SKLADE“, ale napríklad „NA OBJEDNÁVKU“ a pod. sú dostupné zvyčajne v lehote 1-2 týždne – pre dostupnosť nás kontaktuj.

Pro zákazníky z České republiky
Více informácí o platbě a dodání do České republiky naleznete zde.

Ďalšie informácie
Máš otázky ohľadom tovaru, poštovného, dodania, či nášho obchodu? Neváhaj a kontaktuj nás na adrese hello@pickle.sk.